Overmax XBee 8.0 za niecałe 300 zł?

Overmax XBee 8.0 za niecałe 300 zł?

Jeżeli spodobał Wam się quadrocopter Overmax XBee 8.0, ale uważacie jego cenę za nieco zaporową to spieszę z informacją, że jest model, który już od dłuższego czasu gości na naszym rynku i nazywa się MJX Bugs 3. Niezwykle udany sprzęt o czasie lotu sięgającym 10 minut, z bezszczotkowymi silnikami o dużej mocy i wreszcie z uchwytem na kamerę sportową o gabarytach GoPro. Dodatkowo posiada telemetrię, czyli przesyła do aparatury informację o sile odbieranego sygnału (RSSI) i stanie baterii. Gdy zaczniemy tracić zasięg, albo ogniwo będzie bliskie rozładowania - aparatura akustycznie nas o tym poinformuje. Ogólnie jest to bardzo dobry zakup, nawet dziś, gdy pojawił się dużo bardziej zaawansowany sprzęt. MJX Bugs 3 skutecznie deklasuje go jednak aktualną ceną!

[Źródło: http://www.ov.overmax.eu/wp-content/uploads/2017/07/X-Bee-8.0-side.png]

Dla porównania, moje zdjęcia MJX Bugs 3 z recenzji - znajdźcie 5 różnic prócz koloru ;)

Recenzja tego koptera na blogu 4Śmigła.pl znajduje się tutaj: Recenzja MJX Bugs 3

I recenzja 4Śmigła.pl na Youtube - nagrana jeszcze na początku roku:

Dla uczciwości należy powiedzieć, że MJX Bugs 3 kupimy w Banggood w wersji bez kamery. Overmax dołącza takową, która jakością porównywalna jest do Ekena H9. Chwilowo cena kamery skoczyła do 160 zł, ale nawet wtedy zamkniemy się sumarycznie w 450 zł, czyli około 300 zostanie nam w kieszeni. Wybór wciąż pozostawiam Wam, ale teraz przynajmniej będziecie bardziej świadomym konsumentem.

Link do zakupu: Banggood - MJX Bugs 3

Tym, którzy obawiają się jeszcze zakupów na Banggood dedykuję ten wpis: http://4smigla.pl/jak-robic-zakupy-na-banggood-i-czemu/

Udanych lotów!