Overmax XBee 8.0 za niecałe 300 zł?

Jeżeli spodobał Wam się quadrocopter Overmax XBee 8.0, ale uważacie jego cenę za nieco zaporową to spieszę z informacją, że jest model, który już od dłuższego czasu gości na naszym rynku i nazywa się MJX Bugs 3. Niezwykle udany sprzęt o czasie lotu sięgającym 10 minut, z bezszczotkowymi silnikami o dużej mocy i wreszcie z uchwytem na kamerę sportową o gabarytach GoPro. Dodatkowo posiada telemetrię, czyli przesyła do aparatury informację o sile odbieranego sygnału (RSSI) i stanie baterii. Gdy zaczniemy tracić zasięg, albo ogniwo będzie bliskie rozładowania – aparatura akustycznie nas o tym poinformuje. Ogólnie jest to bardzo dobry zakup, nawet dziś, gdy pojawił się dużo bardziej zaawansowany sprzęt. MJX Bugs 3 skutecznie deklasuje go jednak aktualną ceną!

[Źródło: http://www.ov.overmax.eu/wp-content/uploads/2017/07/X-Bee-8.0-side.png]

Dla porównania, moje zdjęcia MJX Bugs 3 z recenzji – znajdźcie 5 różnic prócz koloru 😉

Recenzja tego koptera na blogu 4Śmigła.pl znajduje się tutaj: Recenzja MJX Bugs 3

I recenzja 4Śmigła.pl na Youtube – nagrana jeszcze na początku roku:

Dla uczciwości należy powiedzieć, że MJX Bugs 3 kupimy w Banggood w wersji bez kamery. Overmax dołącza takową, która jakością porównywalna jest do Ekena H9. Chwilowo cena kamery skoczyła do 160 zł, ale nawet wtedy zamkniemy się sumarycznie w 450 zł, czyli około 300 zostanie nam w kieszeni. Wybór wciąż pozostawiam Wam, ale teraz przynajmniej będziecie bardziej świadomym konsumentem.

Link do zakupu: Banggood – MJX Bugs 3

Tym, którzy obawiają się jeszcze zakupów na Banggood dedykuję ten wpis: http://4smigla.pl/jak-robic-zakupy-na-banggood-i-czemu/

Udanych lotów!

%d bloggers like this: