Wesołych Świąt !

Wesołych Świąt !

Drodzy czytelnicy i czytelniczki !

Zapewne niedługo zasiądziecie przy Wigilijnym stole albo może już przy nim siedzicie. A może czytacie te życzenia pierwszego albo drugiego dnia Świąt ?

Niezależnie od tego życzę Wam serdecznie, żeby ten czas minął Wam bardzo miło. Mam nadzieję, że niezależnie od tego, gdzie spędzacie Święta Bożego Narodzenia, będą one czasem pełnym wzajemnej życzliwości, radości i spokoju. To również czas raczenia naszych kubków smakowych przepysznymi potrawami Wigilijnymi ! Delektujcie się naszą tradycyjną kuchnią i niech Wam się przez to za bardzo nie skurczą ubrania ! ;) Życzę Wam także pogody, abyście mogli łyknąć świeżego powietrza !

Nie sposób oczywiście nie wspomnieć o tym, na co wszyscy czekamy ! Niech Święty Mikołaj przyniesie Wam mnóstwo fajnych prezentów, a jeśli wymarzyliście sobie quadrocopter, hexacopter lub inny sprzęt latający, życzę, żebyście znaleźli go pod choinką !

Na pewno wykorzystacie Święta na odbycie pierwszych albo kolejnych już lotów ! Życzę Wam, żeby były bezpieczne, udane, wysokie i niezapomniane ! Bawcie się dobrze i oby pogoda dopisała Wam na tyle, żeby można było polatać także na zewnątrz. Uważajcie tylko na wiatr i obym po Świętach nie czytał o zgubionych modelach ! :)

P.S. W czasie Świąt będę pewnie dla Was dalej pisał, więc jestem także otwarty na maile. Proszę Was jednak o to, żeby uszanować, jeśli nie będę odpowiadał zbyt szybko. Dla mnie to również czas odrobiny odpoczynku i liczę, że to zrozumiecie.

Wesołych Świąt !