Szczęśliwego 2016 roku !

Szczęśliwego 2016 roku !

Hej !

Za parę godzin wchodzimy w kolejny, 2016 rok ! Wszystkim czytelnikom życzę udanej zabawy sylwestrowej, powodzenia w odpalaniu fajerwerków, a jeśli robicie postanowienia noworoczne - obyście w nich wytrwali ! :) Jeżeli wybieracie się na nocne latanie to nie dajcie się zestrzelić i zabrać podmuchom wiatru !

W nowym roku będę pisał dalej. Spodziewajcie się, że w końcu ruszy dział "DIY", czyli Zrób To Sam, gdzie spróbuję przybliżyć z czego składa się budowany samodzielnie quadrocopter, z jakimi wydatkami się liczyć i jak to wszystko połączyć w całość. Jak zawsze będzie łatwo i przyjemnie, a przynajmniej tak będę się starał.

W końcu 2015 roku czekają wciąż nieobrobione nagrania na YT, recenzja Eachine X4 3D, MJX X600 i dalsza część informatora "Dlaczego quadrocopter lata ?". Jak zawsze lista planów i pomysłów jest dłuższa niż moje możliwości ich wykonania, ale wierzę, że nadchodzący rok da mi sposobność, żeby to nadrobić. Liczę, że będziecie mi towarzyszyć w blogowaniu, służyć linkami, podpowiedziami i własnymi komentarzami !

Wszystkiego dobrego w 2016 roku ! Udanych lotów i kupna / złożenia wymarzonego koptera !

Wacław Dziewulski
4Śmigła.pl