Krótko: Zacznij przygodę z quadrocopterami od FQ777-124 Pocket Drone

Krótko: Zacznij przygodę z quadrocopterami od FQ777-124 Pocket Drone

Przez najbliższe 6 dni FQ777-124 Pocket Drone można nabyć w Banggood za około 45 zł (cena zależna od kursu $) zamiast 60. Przesyłka do PL w Banggood jest darmowa. Kupując odhaczcie koniecznie opcję przesyłki rejestrowanej, która kosztuje ok. 6.5 zł jeśli chcecie kupić quadrocopter w podanej wyżej cenie. Jeśli chcecie mieć możliwość śledzenia paczki to możecie oczywiście wybrać dopłatę tejże kwoty.

Banggood - FQ777-124 Pocket Drone

FQ777 to na dobrą sprawę Cheerson CX-10 w nieco innej obudowie, z większą aparaturą, która mieści cały quadrocopter w środku. Według tego, co się dotychczas o nim dowiedziałem, lata sprawniej, a przynajmniej nie gorzej niż jego pierwowzór. Sam kontroler również leży w ręku nieco lepiej, ponieważ po prostu ma większe rozmiary. CX-10 było również trudniej zabrać ze sobą tak, żeby nie połamać i nie powyginać jego delikatnych śmigiełek.

FQ777 ma w zestawie osłonę śmigieł oraz miniaturowe podwozie, czego nie otrzymacie razem z Cheersonem.

Ci, którzy chcieliby zobaczyć jak lata mogą się posłużyć poniższymi linkami:
https://www.youtube.com/watch?v=irlApoVMPus
https://www.youtube.com/watch?v=5gpwRHj-eDo

Jeśli więc chcecie zacząć przygodę z quadrocopterami lub kupić go komuś na prezent to niewątpliwie jest to model wart rozważenia. Jedno jest pewne - tańszy nie będzie ;)

Żródłowa grafika: http://img.banggood.com/thumb/view/upload/2015/05/SKU238485.1.png