Krótko: Przelewy24 w AliExpress

Krótko: Przelewy24 w AliExpress

AliExpress to pośrednik dla sklepów Chińskich, które za pomocą tej platformy sprzedają różne swoje produkty. Możecie stamtąd ściągnąć zarówno cały quadrocopter, jak również części zamienne, których nie znajdziecie ani w Polsce, ani w serwisach takich jak np. Banggood. Oczywiście należy być ostrożnym, ponieważ AliExpress tylko pośredniczy w sprzedaży. Trochę to przypomina Allegro, czy eBay, w którym sprzedającym może być ktokolwiek, nie zawsze do końca uczciwy. W serwisie działa jednak system opinii i myślę, że wcale nie jest łatwo się naciąć. Reguła to czytanie bardzo dokładnie opisów, abyśmy na pewno kupili to co widzimy, w takiej konfiguracji, jaka nam odpowiada.

Od niedawna możemy płacić za zakupy w AliExpress nie tylko PayPalem, do którego najwyraźniej moi czytelnicy podchodzą z dozą niesłusznej nieufności, ale także Przelewy24. Oznacza to, że mając konto w dowolnym Polskim banku jesteśmy w stanie rozliczyć zamówienie i dostać przesyłkę wprost do domu.

Nie jest to skomplikowane i w ramach eksperymentu z nową formą płatności zamówiłem 3-płatowe śmigła dla swojego quadrocoptera tego samego dnia, kiedy opublikowano informację o nowej usłudze. Melduję, że zamówienie dotarło po niecałych 2 tygodniach, więc całkiem nieźle.

aliexpress_1

aliexpress_2

ŚmigłaCoolRC

Więcej informacji także tutaj: http://antyweb.pl/za-zakupy-na-aliexpress-zaplacisz-jeszcze-prosciej-przelewem-ze-swojego-banku/