JJRC H22 3D za 9.99 USD

JJRC H22 3D za 9.99 USD

Jeżeli szukacie naprawdę taniego i niezłego quadrocoptera, czy to na prezent, czy dla Siebie, to warto zerknąć na promocję w GearBest.

JJRC H22 3D (niebieski) przez najbliższy tydzień kosztuje tam 9.99 USD, czyli niecałe 40 zł !

Quadrocopter ma specyfikację bardzo podobną do opisywanego niedawno Eachine Mini 3D. Ma funkcję lotu odwróconego, flipy o 360 stopni, także z pozycji "do góry nogami", headless mode i funkcję powrotu. Moją opinię odnośnie dwóch ostatnich znacie, więc nie będę rozwijał, ale wariacje na temat lotu odwróconego robią wrażenie. Model może latać "na plecach" i z tej pozycji zrobić przewrót o 360 stopni ponownie do pozycji odwrotnej.

Yaw rate w pierwszych dwóch trybach jest przyzwoity, w trzecim nieco przesadzili, podobnie jak w Eachine Mini H8, ale nawet latanie w drugim jest całkiem atrakcyjne. Tak wysoka prędkość obrotu wokół własnej osi świadczy też dobrze o zapasie mocy, bo quadrocopter pracuje wtedy głównie dwoma z czterech silników, więc jeśli go na to stać, to znaczy, że ktoś przemyślał jego projekt.

Osłony śmigieł nie rzucają na kolana, więc nie zaszkodzi rozważyć kupna zapasowych. Komplet części jest dostepny na Banggood, więc możecie kupować model bezpiecznie - będzie jak go później naprawić.

Myślę, że to niezła zabawka na szkolny korytarz, albo po prostu po to, żeby poduczyć się trochę latania, bo liczba "wylatanych" godzin i oswojenia z aparaturą nigdy nie jest za mała.

Gearbest - JJRC H22 3D

Jeśli rozważacie zakup polecam się spieszyć, bo jest jeszcze nieco ponad 100 sztuk, ale relatywnie szybko ubywają. Ja też składam zamówienie, a co ! :)