Co się dzieje z modelami po recenzjach ?

Co się dzieje z modelami po recenzjach ?

Zapewne niektórzy z Was zastanawiają się dokąd trafiają modele, które były przeze mnie recenzowane. Otóż kiedyś trafiały do wielkiej skrzynki narzędziowej, którą zabierałem ze sobą i robiłem obloty dla własnej przyjemności. Potem zaś zbudowałem własną 250-tkę i poziom radości z latania mniejszymi modelami nieco spadł. Wtedy stwierdziłem, że utrzymywanie wciąż rosnącej kolekcji nie ma większego sensu i zacząłem sprzedawać to, co zgromadziłem.

Obecnie testuję modele i jeśli są one w nienagannym stanie to staram się je sprzedawać na Allegro. Z założenia wystawiam je w cenie niższej, niż na Banggood, żeby nie być posądzonym o zarabianie na czytelnikach. Stan pudełek jest "chiński", czyli są one odpowiednio obtłuczone po podróży z Azji, ale wszystkie modele są sprawne i generalnie niewiele latane - tylko na potrzeby recenzji. Jeśli więc któryś ze sprzętów na blogu Was zainteresował to możecie czasem zajrzeć na moje aukcje na Allegro.

Wychodzę z założenia, że nie próbuję na tych modelach zarabiać, a jedynie odzyskać część poniesionych kosztów, w zamian dostarczając komuś sprawny quadro/hexacopter, w ramach możliwości z bonusami (dodatkowe śmigła, czy co tam się przypałęta ;) )

Ze swojej strony dokładam wszelkich starań, żeby model był całkowicie sprawny i nie rozleciał się po pierwszym locie. Jeśli jednak cokolwiek będzie z nim nie tak po wyjęciu z pudełka to oczywiście możecie go zwrócić. Dla mnie ważne jest to, żeby kupujący otrzymał w pełni latający sprzęt, używany, ale w zamian nieco tańszy niż na BG. Dodatkowo, jeśli ktoś czyta moje recenzje to ma cały komplet zdjęć koptera wraz z ewentualnymi śladami użytkowania i wadami, jeśli takowe się pojawiły. Modele, które sprzedaje są zawsze sprzętami, które były recenzowane, dlatego na Allegro nie wrzucam zbyt wielu zdjęć.

Koptery wysyłam nieco szybciej, niż odpowiadam na maile ;)

Udanych lotów i pięknej pogody na drugą połowę weekendu ! A ja zbieram się na kolejny turniej...