Ruszamy z Forum !

Drodzy czytelnicy ! Pewien czas temu pytałem, czy jest zainteresowanie utworzeniem forum, na którym moglibyście zadawać pytania i pomagać sobie nawzajem zamiast pisać wszystko w komentarzach. Otóż w końcu ruszyło ! Pod adresem forum.4smigla.pl znajdziecie nową część serwisu.

Są pewne ograniczenia związane z wrzucaniem załączników, ponieważ serwer nie ma aż tyle miejsca. Ponadto wciąż uczę się, jak prowadzić forum, więc mogą być jakieś potknięcia, choć powinno być ok. Gdyby coś było nie tak, dawajcie znać. Zachęcam do rejestrowania, a wcześniej do przejrzenia regulaminu przy rejestracji. Nie jest on pisany standardowym językiem regulaminów, więc powinien być łatwy do przeczytania. Sprowadza się on do oczekiwania kultury wypowiedzi i merytoryki, bo chciałbym, żeby forum było przyjazne początkującym, tak jak sam blog, dlatego też bardzo liczę na Waszą pomoc i współpracę !

Na początku będę się udzielał, ale chciałbym, żeby to była przestrzeń dla Was, dlatego liczę, że utrzymamy wysoki poziom dyskusji, taki jak w komentarzach. Forum jest eksperymentem i mam nadzieję, że okaże się przyjazną i przydatną przestrzenią. Rejestracje są zatwierdzane ręcznie przez dwóch, na razie, administratorów, więc w razie czego prosimy o cierpliwość.

Zapraszam na forum i udanej dyskusji !

%d bloggers like this: