Aktualizacja: Co u mnie? MJX Bugs 3 w dobrej cenie – GearBest!

Drodzy czytelnicy!

Wiem, że wciąż czekacie na recenzję MJX Bugs 3, ale jest w trakcie pisania. Miałem niedawno prezentację nt. kopterów, jutro mam kolejną – musiałem nieco zwolnić pisanie artykułów, ale spokojnie – od 15 marca wracam z pełnym impetem do dalszego pisania! Będzie co czytać! Sporo też w tym „spokojniejszym” okresie się nauczyłem – opanowałem programowanie minimOSD – artykuł też jest prawie gotowy, pracowałem też nad PIDami, więc mam już pewną wiedzę, jak to poprawnie i sensownie zrobić. Wykonywałem też trochę lotów, więc dział „Learn to fly” w końcu uzupełnię o prawdziwe przeloty, a nie tylko zabawę w symulatorach. Pomysłów dużo, czasu nieco mniej, ale proszę o jeszcze chwilę cierpliwości i wracam na falę!

Dostałem wieści z GearBest, że MJX Bugs 3, który nieudolnie recenzowałem na Youtube, jest dostępny w promocji. Cena spadła do 90 USD, co w moim przekonaniu jest ceną atrakcyjną. Kopter ma potencjał – uparci będą w stanie założyć mu kamerę do FPV, a reszta może zrobić użytek z uchwytu na kamerę typu GoPro. Nie jest to profesjonalna platforma do filmowania, ale bezszczotkowe silniki radzą sobie dobrze, kopter śmiga w powietrzu 10 minut, a sterowanie jest re-we-la-cyj-ne! Naprawdę, aparatura jest wygodna, ale przede wszystkim bezbłędnie prowadzi się nią kopter. Nie trafiłem również na żadne problemy ze stabilnością w trakcie lotu – sprzęt lata miękko i dzielnie wykonuje wszystkie zachcianki operatora. Po flipach zdarza mu się nieco uciekać w przeciwną stronę, co trzeba lekko skorygować, ale jeśli nie jest to dla Was podstawowa funkcja, to warto rozważyć zakup. Moja recenzja tylko to potwierdzi.

GearBest – MJX Bugs 3 – 90 USD

[Aktualizacja] W ofercie jest też GB190 w mocno obniżonej cenie – razem jest to 159 USD, co daje około 640 zł. Sam komplet silników to 240 zł, kolejne 200 to ESC, SP Racing F3 to kolejne 100 zł, rama z włókna węglowego GEP-ZX5 – 200 zł. Sama cena części bez FPV już przerasta cenę promocyjną, więc generalnie komplet opłaca się kupić, jeśli szukacie całkiem mocnego sprzętu do zabawy. W komplecie nie ma baterii oraz odbiornika, ale jeśli lataliście czymś wcześniej to pewnie macie coś w zanadrzu. Póki co jest to mój najmocniejszy kopter i po dobrym ustawieniu PIDów naprawdę wiele potrafi!

Dziś krótko, ale jak już wspominałem – jeszcze chwilę cierpliwości! Udanych lotów i zakupów, gdybyście się zdecydowali na promocję – w chwili pisania artykułu jest dokładnie 181 sztuk MJX Bugs 3 na stanie.

Do następnego!

%d bloggers like this: