10-te urodziny Banggood i zniżki na quadrocoptery

Zabrzmi to jak wpis sponsorowany, ale Banggood świętuje 10-te urodziny i z tej okazji na stronie znajdziecie naprawdę sporo promocji. Jeżeli czaicie się na jakiś konkretny model to najbliższe tygodnie są dobrym momentem, żeby na niego zapolować.

W tej chwili atrakcyjną ofertą jest 20% zniżki na wybrane modele na hasło: bgquad321
W ofercie promocyjnej dostępne jest więcej kopterów niż przez ostatni czas, więc warto ją przejrzeć: Banggood – 20% zniżki na wybrane Quadrocoptery.

Są m.in. lubiane przez Was JJRC V686g oraz WLToys V686G – modele z FPV 5.8 GHz, które po zniżce kosztują odpowiednio 244 zł oraz 280 zł.
Jeszcze tańszy model z FPV to także FQ777 – AF957F, który po obniżce uszczubli nasz budżet o 214 zł, co jak na model z transmisją obrazu na 5.8 GHz jest naprawdę niezłym wynikiem.

Wśród modeli bez kamery są m.in. znana nam dobrze Tarantula X6 (254 zł – przesyłka znowu kosztuje ponad 80 zł…), polecana początkującym Syma X5SC-1 (161 zł) oraz wodoodporny Aviax H2O (99 zł).

Dodatkowo polecam przejrzeć stronę: http://www.banggood.com/10annv.html, na której jest cała lista różnych ofert promocyjnych. Ciekawą opcją dla łowców okazji są tzw. oferty Snap-up. Działają one w ten sposób, że danego dnia o danej godzinie, pewien z góry wyznaczony zestaw produktów (na ogół parę sztuk) jest dostępny w znacząco obniżonej cenie. Czasem są to naprawdę opłacalne promocje, ale na wszelki wypadek dobrze znać cenę w innych sklepach, żeby się potem nie zdziwić. Oferta Snap-up staje się o wybranej godzinie aktywna i zgodnie z zasadą „kto pierwszy ten lepszy” można kliknąć link, który, jeśli mieliśmy szczęście, skieruje nas prosto do Paypala, w którym będziemy mogli opłacić wybrany przez nas produkt w promocyjnej cenie. Jeżeli towaru jest więcej (10-15 sztuk) to szansa na kupno jest dość spora. Są produkty, które realnie zostały przecenione o paręnaście złotych (wtedy nie warto), ale są też naprawdę fajne promocje i różnice sięgają np. 50 zł na sprzęcie za 200.

Zechęcam do zaglądania na Banggood przez najbliższe 2 tygodnie i dajcie znać, jeśli przeoczyłem jakąś ciekawą ofertę 🙂 Udanych zakupów i do następnego !

%d bloggers like this: