10-te urodziny Banggood i zniżki na quadrocoptery

Zabrzmi to jak wpis sponsorowany, ale Banggood świętuje 10-te urodziny i z tej okazji na stronie znajdziecie naprawdę sporo promocji. Jeżeli czaicie się na jakiś konkretny model to najbliższe tygodnie są dobrym momentem, żeby na niego zapolować.

W tej chwili atrakcyjną ofertą jest 20% zniżki na wybrane modele na hasło: bgquad321
W ofercie promocyjnej dostępne jest więcej kopterów niż przez ostatni czas, więc warto ją przejrzeć: Banggood – 20% zniżki na wybrane Quadrocoptery.

Są m.in. lubiane przez Was JJRC V686g oraz WLToys V686G – modele z FPV 5.8 GHz, które po zniżce kosztują odpowiednio 244 zł oraz 280 zł.
Jeszcze tańszy model z FPV to także FQ777 – AF957F, który po obniżce uszczubli nasz budżet o 214 zł, co jak na model z transmisją obrazu na 5.8 GHz jest naprawdę niezłym wynikiem.

Wśród modeli bez kamery są m.in. znana nam dobrze Tarantula X6 (254 zł – przesyłka znowu kosztuje ponad 80 zł…), polecana początkującym Syma X5SC-1 (161 zł) oraz wodoodporny Aviax H2O (99 zł).

Dodatkowo polecam przejrzeć stronę: http://www.banggood.com/10annv.html, na której jest cała lista różnych ofert promocyjnych. Ciekawą opcją dla łowców okazji są tzw. oferty Snap-up. Działają one w ten sposób, że danego dnia o danej godzinie, pewien z góry wyznaczony zestaw produktów (na ogół parę sztuk) jest dostępny w znacząco obniżonej cenie. Czasem są to naprawdę opłacalne promocje, ale na wszelki wypadek dobrze znać cenę w innych sklepach, żeby się potem nie zdziwić. Oferta Snap-up staje się o wybranej godzinie aktywna i zgodnie z zasadą „kto pierwszy ten lepszy” można kliknąć link, który, jeśli mieliśmy szczęście, skieruje nas prosto do Paypala, w którym będziemy mogli opłacić wybrany przez nas produkt w promocyjnej cenie. Jeżeli towaru jest więcej (10-15 sztuk) to szansa na kupno jest dość spora. Są produkty, które realnie zostały przecenione o paręnaście złotych (wtedy nie warto), ale są też naprawdę fajne promocje i różnice sięgają np. 50 zł na sprzęcie za 200.

Zechęcam do zaglądania na Banggood przez najbliższe 2 tygodnie i dajcie znać, jeśli przeoczyłem jakąś ciekawą ofertę 🙂 Udanych zakupów i do następnego !

 • clorox
  • Quadcopter 101 kwestionuje sterowanie. Po utracie zasięgu kopter leci dalej w ostatnim kierunku – dopiero później zaczyna samoczynnie opadać, ale też nie wyłącza silników. Tak przynajmniej wygląda to z recencji. Recenzent narzekał również na chwilowe utraty sygnału sterującego nawet w niewielkiej odległości, a on akurat testuje je poza wszelkimi źródłami interferencji.
   Ponadto jednak to ciekawy model. Rozwiązanie z mikroprzekładnią i śmigłami gwarantuje długi czas lotu – Syma X11 w takiej konfiguracji wytrzymywała ponad 10 minut w powietrzu. Kamera również jak za taką cenę jest akceptowalna.

   Ze względu na niepewne sterowanie ja jednak bym się wstrzymał. Rzuć jeszcze okiem na YT jak inni go postrzegają, ale akurat problemy z kontrolą modelu to duży kłopot. JJRC jakoś pod tym względem nie wydaje się wyciągać wniosków.

 • XMAN

  FQ777 – AF957F ma jakieś problemy z FPV urywa po kilku metrach ale nie zawsze chyba wada fabryczna https://www.youtube.com/watch?v=SGlGJRkdti0

  • W przypadku tego filmu to akurat kłopot z anteną – najwyraźniej niefortunne ich ustawienie w stosunku do siebie no i fakt stosowania dipola. Po zmianie na panelową wyraźnie było lepiej. No cóż, zestaw za nieco ponad 200 zł. Moc tego nadajnika pewnie też nie powala. Bardziej martwi mnie to, że jednemu z recenzentów model po prostu zwiał po utracie zasięgu. Nie wiem tylko, czy to jednostkowy przypadek, czy jakaś wada projektowa. Recenzji jest na razie zbyt mało, żeby wysnuć jednoznaczny wniosek.

 • Tomek

  Cześć,
  nie wiem jak Wy, ale ja mam zawsze STRASZNE problemy z odnalezieniem się w tych promocjach na Banggood…
  Kilkanaście kolorowych banerów – klikasz i przenoszą cię w miejsce, gdzie są kolejne banery, klikasz tam i wracasz znów w miejsce startu. Promocje z lewej, prawej, góry i dołu – dla mnie koszmar.

  • Nie sposób się nie zgodzić 🙂 Faktycznie mnogość banerów i ofert jest trochę kłopotliwa. Ja już nieco się przyzwyczaiłem i nieco łatwiej się poruszam wśród tego bałaganu, ale fakt – nie jest to specjalnie czytelne. Traktuję to jako dobrodziejstwo inwentarza – jest tanio, więc ten dyskomfort jestem w stanie znieść.